Oksana Vielawska

Oksana VielawskaOksana Vielawska pochodzi z Rosji. Dorastała w przepięknych, ale też specyficznych okolicach jeziora Bajkał wśród plemion Buriatów. Ludzie pochodzący z tych terenów są twardzi, zahartowani przez życie, ale jednocześnie kierujący się bardzo rygorystycznym kodeksem moralnym, sprawiedliwi, otwarci na problemy bliźnich i chętnie niosący pomoc. Wychowani w takich, a nie innych warunkach bardzo cenią sobie otaczającą ich przyrodę i umiejętnie wykorzystują wszelkie dostępne dary Matki Natury. Nie można jednak zapomnieć o tym, że w rejonach Bajkału zawsze żywo kultywowane były praktyki szamańskie.

Na wielu tych terenach szamanizm, odwołania do białej i czarnej magii są kultywowane po dziś dzień. Warunki, w których dorastała znalazły odzwierciedlenie w dorosłym życiu Oksany. Doskonale zna się na ziołach i ich właściwościach, ale ceni też magię rytuałów, a w razie konieczności nie waha prosić się pomoc swoich przodków. Początkowo Oksana Vielawska pomagała jedynie wąskiemu gronu swoich znajomych, jednak pozytywne efekty jej działań sprawiły, że krąg ten bardzo szybko się rozrastał.

Oksana zajmuje się między innymi przewidywaniem przyszłości, ale odwołuje się również do przeszłości, szukając w niej źródła obecnych problemów i niepowodzeń, oczyszcza aury, niweluje złe energie, blokuje podstępne i szkodliwe działania i intencje nieprzychylnych osób. Jeśli więc Twoje szczęście i szczęście Twoich bliskich są dla Ciebie najważniejsze, nie wahaj się skorzystać z pomocy Oksany.

Bezpośrednie połączenie telefoniczne z wróżką lub jej asystentem pod numerem 708780991
(koszt połączenia 4.92zł z VAT za minutę połączenia)

SMS o treści tk24.data urodzenia + pytanie na numer 72918
(koszt wiadomości SMS to 2.46zł z VAT)