Sybilla

sybilla„Wróżka Sybilla jest jedną z najbardziej cenionych i popularnych doradców duchowych. Cieszy się ona ogromnym zaufaniem klientów, którzy wielokrotnie skorzystali z udzielonych rad życiowych, które wyszły na dobre. Wróżka sybilla ma ogromne doświadczenie w branży ezoterycznej. Wśród jej licznych specjalności, wymienić należy przede wszystkim:

karty Tarota
kabałę astrologiczną,
numerologię,
karty klasyczne,
bioenergoterapię.

Sama wróżka Sybilla nazywa swoje metody wróżenia kartoterapią (podczas której korzysta właśnie z Tarota, kart klasycznych i numerologii).

Kartoterapia – ta specjalność jest uprawiana przez wróżkę Sybillę od kilkunastu lat. Metoda ta pozwala nie tylko na odkrycie kurtyny przyszłości. To także droga do odsłonięcia stłumionej podświadomości osoby zgłaszającej się z problemem egzystencjalnym. W swojej technice przepowiadania przyszłości wróżka Sybilla nie zapomina o szczególnej mocy, jaką daje modlitwa i pozytywne myślenie.

Podczas kontaktu z rozmówcą wróżka Sybilla nigdy nie ogranicza się do jednej metody odczytywania przyszłości. Nie bez powodu „stworzyła” ona kartoterapię – wszystkie wykorzystywane w niej techniki wróżenia współgrają ze sobą i dopełniają się nawzajem, tworząc bardziej spójny i dogłębny obraz rozmówcy i jego przyszłości:

Numerologia – przekazuje informacje dotyczące danej osoby – jego cechy charakteru, sposób patrzenia na świat itp.,
Tarot – pokazuje konkretne sytuację życiowe, jakie mają wydarzyć się w przyszłości,
Kabała astrologiczna – pomaga dobrze umieścić w czasie ukazane w tarocie zdarzenia.”