Akima

Akima„Swoje imię zdobyła w drodze rozwoju duchowego. Poświęciła się pomocy innym kiedy odkryła, będąc młodą dziewczyną, ze potrafi odbierać niezwykłą energię run. Od tej pory wykorzystuje ją do pomocy ludziom potrzebującym wsparcia, rady, wskazówki na przyszłość.

Akima zawsze podkreśla, że jej rolą nie jest dawanie nam gotowych rozwiązań, lecz odpowiednie nakierowanie nas na właściwą drogę życiową za pomocą licznych aluzji oraz wskazówek. Takie wróżby mają największy potencjał, ponieważ stymulują one nasz rozwój duchowy oraz samoświadomość.
Często powtarza: „Kiedy ludzie, którym pomagam, znajdują się w najtrudniejszych życiowych kłopotach, w poważnym życiowym impasie, wróżby i runy wskazują im za moim pośrednictwem drogę wyjścia z zamkniętego kręgu niemożności. Warto sobie uświadomić, że czasem trzeba coś zburzyć, aby zbudować nową i lepszą rzeczywistość Kolejną moją wielką pasją jest numerologia. Dzięki dacie urodzenia moge odczytać jaką drogę wybraliście Państwo w tym wcieleniu i jak najlepiej nią podążać.”
Akima pomogła bardzo wielu osobom w naprawdę trudnych sytuacjach życiowych.
Skorzystaj z jej pomocnej energii! „