Zefir

wrozbita-zefirWróżenie i przepowiadanie przyszłości wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego wróżbity. Wróżbita Zefir, czyli Marcin Wierzbicki, posiada zdolności, które zadowolą wiele osób chcących odsłonić nieco tajemnic przyszłości.

Wśród specjalizacji wróżbity Zefira znajdują się przede wszystkim takie dziedziny, jak jasnowidzenie, tarot i anioły. Spośród całej ezoteryki, najlepiej zwrócić się do niego, jeśli potrzebujemy i szukamy:

tarocisty
jasnowidza
trenera rozwoju osobistego

Sam Zefir mówi o sobie, iż najbardziej ceni sobie pomoc drugiemu człowiekowi, zwłaszcza w odnalezieniu własnej osobowości. Jego rodzina z pokolenia na pokolenie objawia zdolności jasnowidzenia, a tym samym poszukuje różnych metod rozwoju. Wróżbita Zefir najbardziej ceni sobie wśród nich ścieżkę szamanizmu oraz Tantry. Obie te drogi opierają się miłości.

Wszystkie dary wróżbity Zefira (tarot, jasnowidzenie, znajomość dróg rozwoju osobowości) współgrają ze sobą, pozwalając Pytającemu otrzymać głębokie i wyważone odpowiedzi na dręczące pytania egzystencjalne -> karty Tarota pozwalają odsłonić przyszłość, ukazują sytuację czyhające na daną osobę w przyszłości, z kolei jasnowidzenie pozwala wytworzyć szczególną energię między nim samym, Pytającym i talią Tarota. Umożliwia to jeszcze głębsza analizę układu kart.

Warto zgłosić się do Wróżbity Zefira, jeśli oczekuje się otrzymać za pomocą kart Tarota właściwe drogowskazy, którymi warto podążać, by polepszyć swoją życiową drogę. Drogowskazy te pozwalają ponadto na głębsze poznanie swojej osobowości oraz na spojrzenie z innej perspektywy na dotychczasową drogę życiową.